Producenci

ROTO

Od czasów założenia firmy nazwa Roto jest synonimem zaawansowanej techniki okiennej. Historia Roto swój początek notuje wraz z opracowaniem pierwszego, produkowanego na skalę przemysłową okucia do okien fasadowych, umożliwiającego otwieranie i uchylanie skrzydła okiennego. A to wszystko za sprawą wynalazcy i założyciela firmy Wilhelma Franka, który w ciągu 30 lat zachwycał takimi innowacjami jak pierwsze na świecie schody strychowe, pierwsze okno dachowe z uchylnym otwieraniem skrzydła, pierwsze okno wysokoosiowe, pierwsze okno dachowe z PVC - to tylko niektóre kamienie milowe w rozwoju naszej firmy składające się na blisko 2 500 patentów. Dzisiaj koncentrujemy naszą uwagę na kwestiach związanych z oszczędnością energii i najwyższym komfortem życia na poddaszu.
  
Nieustanne kreujemy innowacyjne rozwiązania i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów – to wynik bardzo pozytywnych reakcji Europy na nasze okna. Właśnie dlatego pragniemy jeszcze bardziej się rozwijać. Znalezienie się wśród laureatów licznych konkursów m.in. Budowlana Marka Roku 2019 to dla nas sygnał oraz odpowiedź zwrotna z rynku, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów, oraz że obrany przez nas kierunek na jakość jest kierunkiem słusznym. 

Zarówno w Polsce jak i krajach Europy Zachodniej energooszczędne i innowacyjne okna dachowe Roto idą z duchem czasu. Z ponad 20 biurami sprzedaży w całej Europie Roto toruje sobie drogę do wielkiego wzrostu i sukcesu.

Niezależnie od lokalizacji fabryki, wszystkie produkty Roto spełniają normy najwyższej jakości

Roto

Siłownik ZC24 Siłownik ZC24
Producent: Roto
Cena:

562,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zamek do okna ZBL Zamek do okna ZBL
Producent: Roto
Cena:

80,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl