Producenci

Wa-Bis

Wa-Bis jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów dachowych o uznanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

Od momentu założenia firmy w 1999 roku projektujemy i tworzymy produkty do pokryć dachowych. Aktualnie nasza oferta obejmuje  blisko 400 produktów dedykowanych do odbiorców już w 27 krajach świata.
Posiadana infrastruktura, nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowany personel umożliwiają produkcję indywidualnych rozwiązań, produktów dopasowanych do oczekiwań Klientów.

Prowadząc badania, a także korzystając z doświadczeń własnych oraz opinii i oczekiwań partnerów współtworzących rynek pokryć dachowych, systematycznie wprowadzamy nowe, indywidualne rozwiązania oraz ulepszamy dotychczasowe produkty.

Priorytetem firmy jest wytwarzanie wysokiej jakości specjalistycznych produktów do dachów, które spełnią wymagania naszych klientów i będą gwarancją trwałości dachu.
Zarówno surowce, jak i wytwarzane przez nas produkty, podlegają ścisłej kontroli w naszym laboratorium. Jest to gwarancją zachowania najwyższych parametrów. Jakość WABIS została doceniona przez różne urzędy notyfikujące - dysponujemy certyfikatami jakości: CE, BBA.
Wyselekcjonowane surowce, nowoczesny design i zaawansowane technologie produkcji są gwarancją trwałości, bezpieczeństwa oraz wysokiej estetyki naszych produktów.

WA-BIS

Grzebień okapu płaski Grzebień okapu płaski
Producent: WA-BIS
Cena:

4,50 zł

szt.
zobacz więcej
Klin kosza Klin kosza
Producent: WA-BIS
Cena:

2,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przeciwptakowe Kolce BIRDSTOP STAR Przeciwptakowe Kolce BIRDSTOP STAR
Producent: WA-BIS
Cena:

25,00 zł

szt.
zobacz więcej
Spinka do dachówki ciętej d-113 Spinka do dachówki ciętej d-113
Producent: WA-BIS
Cena:

3,11 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl